8. HARİKAYI EN İYİ FİYATLARLA KEŞFEDİN
HAVUZLU MAĞARA SUİTLER
VE BALAYI PAKETLERİ İÇİN
REZERVASYON YAP
KULLANDIĞIMIZ ENVANTER
ERICSON LABORATOIRE
Hill Spa Cappadocia Ericsson Laboratories

Fransa’da cilt tedavileri için üst düzey bir terapi olan hücre terapisini ilk kullanan bilim adamlarından olan Prof. Ericson, İsviçre kaynaklı bu klinik yöntem de hücresel özlerin etkilerini kullanmıştır.

Deniz, fitobiyolojik ve biyoteknolojik kaynaklardan elde edilen aktifler yoğun konsantrasyona sahiptirler. Bu da her türlü cilt probleminde etkin sonuçlar almamızı garantiler.

DAHA FAZLA DETAY
L’OCCITANE
Hill Spa Cappadocia Ericsson Laboratories

Her şey Provence’ın marketlerinde başladı. Sadece bir damıtıcı, küçük bir kamyon ve bitkiler üzerinde geniş bir bilgiye sahip olan 23 yaşındaki Olivier Baussan rozmarin esansiyel yağının yaşadığı bölgede ticaretini yapabilmek için damıtmaya başladı. Üzerinde büyüdüğü arazinin doğal güzelliğinden ilham alarak bu üretimi yağlardan başlatıp sabun ve kremlere kadar genişletti ve bu güzelliği evlere taşımaya çalıştı.

Etkili doğal kozmetik ürünleri üretebilmek için doğayı gözlemlemenin anahtar olduğuna inanıyoruz ve gözlemlerimizle araştırmalarımıza yön veriyoruz. L’Occitane olarak araştırmalarımıza en büyük yatırımı sağlıyoruz- Monasque şehrinde, Provence’ın kalbinde ileri teknoloji araştırma laboratuvarımız bulunuyor. 11 laboratuvarda 100 araştırmacıdan oluşan bir takım ile moleküler biyolojiden bitki özünü alma ve analitik kimya gibi konular üzerinde yoğunlaşıyoruz.

DAHA FAZLA DETAY
MOLTON BROWN
Hill Spa Cappadocia Ericsson Laboratories

On yıllar boyunca Londra'nın banyo, vücut ve güzellik uzmanları olarak ün kazandık. Parfümlerimiz, duş jellerimiz, vücut losyonlarımız, mumlarımız ve el bakım ürünlerimiz, egzotik malzemeleri, cesur kokular ve rafta öne çıkan parlak renkler için Londra eksantrikliğine dokunarak harmanlar. Şimdi Molton Brown'u beş yıldızlı otellerde, şık evlerde ve dünyanın dört bir yanındaki üst düzey mağazalarda bulacaksınız ve yine de her ürün 1973'ten beri evimiz olan İngiltere'de hala harmanlanmıştır.

DAHA FAZLA DETAY