8. HARİKAYI EN İYİ FİYATLARLA KEŞFEDİN
HAVUZLU MAĞARA SUİTLER
VE BALAYI PAKETLERİ İÇİN
REZERVASYON YAP
#hillconcierge

EN İYİSİ

KAPADOKYA HILL Hotel & Spa olarak benzersiz bir Kapadokya deneyimini sizlere yaşatabilmek için çalışıyoruz. Bölge hakkında derin bilgiye sahip personellerimiz, tavsiyeleri ve size özel olarak hazırlayabilecekleri bir tatil programı ile Kapadokya seyahatinizin hayatınızın unutulmaz anılarının arasında yerini almasını sağlayacaklardır. Siz değerli konuklarımız için kusursuz bir şekilde organize edilebilecek hizmetlerimizin bazılarını aşağıda bulabilirsiniz.

#balonturu

Gün Doğumunu İzlemek Hiç Bu Kadar Keyifli Olmamıştı

Balon Uçuşları: Kapadokya kendine özgü manzarası ile hayatınızda izleyebileceğiniz en güzel gün doğumunu, gökyüzünde süzülürken size yaşatacağının garantisini veriyor. Dünya balon turlarının en elverişli, en heyecan verici ve seyri en güzel bölgesidir Kapadokya. Tüm dünyanın hayran kaldığı peribacalarının ve vadilerinin arasında balon ile seyretmek Kapadokya ziyaretinizde gerçekleştirmeniz gereken olmazsa olmazların başında gelen bir tecrübe olacaktır.

Özel Balon Uçuşları: Şayet bu unutulmaz dakikaların tamamen size özel olmasını istiyorsanız, müsaitliğe göre bunu sizin için sağlayabiliriz.

#kırmızıtur

Kapadokya Kırmızı Bölge Turu

Otelden saat 09:30-09:40 arasında alınırsınız. İlk olarak Göreme Açık Hava Müzesi ve Eski Kliseleri ziyaret edersiniz. Bir sonraki durağınız Uçhisar Kalesi olacaktır. Uçhisar Kalesi bölgenin en yüksek noktasıdır. Sonrasında bir başka küçük kasaba olan Çavuşin’i ziyaret edersiniz ve bunu takiben bölgenin en güzel şekilli peribacalarının bulunduğu Paşabağları, Zelve ve Devrent vadilerini ziyaret edersiniz. Bir sonraki durağınız Avanos olacaktır. Tam ortasından Kızılırmak geçen bir kasabadır ve çanak, çömlek ve seramikleri ile ünlüdür. Dilerseniz sizlerde kendi çanak çömleğinizi yapmayı deneyebilirsiniz. Son olarak Ürgüp’ü ziyaret edersiniz. Burası şarapları ile ünlüdür. Turasan’a ait bir şarap mahzeni bulunmaktadır. Burada tadım gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda ne kadar ilginizi çeker bilemem ama Asmalı Konak’ta burada bulunmaktadır. Fiyatlara rehberlik hizmeti, araç ve şoför hizmeti, müze giriş ücretleri, sigortanız ve öğle yemeğiniz dahildir.

#yeşiltur

Kapadokya'nın En Yeşili

Otelden 09:45-10:00 arasında alınırsınız. İlk olarak Göreme Panorama ile başlar ve burada güzel manzara fotoğrafları çekebilirsiniz. Sonrasında bölgenin en büyük yer altı şehri olan Derinkuyu yer altı şehrini ziyaret edersiniz. Buradan kanyon bir vadi olan Ihlara Vadisi’ne geçiş yaparsınız. Ihlara Vadisi içinde yaklaşık 3,5 km’lik bir yürüme alanı olacaktır. Sonrasında Ihlara’ya çok yakın olan Belisırma Köyü’nde öğle yemeğinizi yersiniz. Bir kaç farklı seçenek sunulacaktır yemek ile ilgili olarak dilediğiniz birini seçebilirsiniz. Sadece içeceklerinizi kendiniz ödemek durumundasınız. Öğle yemeğinin ardından bölgenin en büyük manastırı olan Selime Manastırı’nı ziyaret edersiniz. Sonrasında dönüş sırasında Güvercinlik Vadisi ziyaretinin ardından otele dönüş yaparsınız. Otele dönüşünüz her iki tur içinde 17:00-17:30 arası olacaktır. Fiyatlara rehberlik hizmeti, araç ve şoför hizmeti, müze giriş ücretleri, sigortanız ve öğle yemeğiniz dahildir.

#atvturu

Gerçek Kapadokyayı Keşfedin

ATV-QUAD Safari 4 tekerli motorlar ile bazen çamurlu, bazen sulu vadiler ve tamamen manzara ve doğa dolu bir ortamda yapılan adrenalin ve heyecan dolu bir sürüş sporudur. Araba kullanmayı bilmenize ve ehliyet sahibi olmanıza bile gerek kalmayan, herkesin yapabileceği ve eğlenceli bir turdur. Kısa bir tanıtım bilgisinden sonra ve birkaç metre deneme ve ısınma sürüşünü gerçekleştirdikten sonra ATV motoruna tamamen hakim olmayı başarıyorsunuz.

#atturu

Güzel Atlar Ülkesi : Kapadokya

Güzel Atlar Diyarı olarak bilinen Kapadokya’yı at sırtında keşfetmek çok güzle bir fikirdir. Gerçek Türk Kovboyları eşliğinde Göreme ve çevresini Anadolu ve Arap atları ile bu benzersiz yeryüzü şekillerini keşfedin. At turumuz Kapadokya’nın Göreme kasabasındaki at çiftliğinde başlar ve tur programına dâhil olan bölgenin ünlü vadileri at üzerinde gezilerek tekrar başlangıç noktasına dönülür..

At turunda; Kılıçlar vadisi, Meskendir Vadisi, Rose Valley, Aşk Vadisi, Zemi Valley ve Güvercinlik Vadisi gibi Kapadokya’nın en güzel vadilerini yakından görürsünüz. Her güzergâhta farklı yapılardaki peri bacalarına rastlarsınız.

#turkishnightcappadocia

YERİN 10 METRE ALTINDA TÜRK KÜLTÜRÜ

Ülkemizin birbirinden değerli coğrafi bölgelerine ait foklor oyunları Kapadokya'nın büyülü atmosferini yansıtan kayadan oyma restoranlarda hayat buluyor. Yemekli, yemeksiz seçimleri ve sınırsız içecek ikramı ile nam-ı diyar Türk Geceleri'nde unutulmaz Kapadokya hatıralarına bir yenisini ekleyeceksiniz.

#nevsehiraiport

SADECE SİZE ÖZEL HAVALİMANI TRANSFERİ

Lüks ve konforlu araçlar eşliğinde havalimanı transferi için size her zaman en iyi fiyat garantisi sunuyoruz.

Her iki havalimanından da en kolay otele geliş şekli havalimanı transfer hizmetini kullanmaktır. Arzu etmeniz halinde konsiyerj ekibimiz sizin adınıza rezervasyon gerçekleştirebilir ve havalimanından otelin kapısına kadar gelişinizi en kolay hali ile sağlayabilir.

#kayseriairport

SADECE SİZE ÖZEL PREMIUM HAVALİMANI TRANSFERİ

Premium Sedan veya Premium Jeep eşliğinde havalimanı transferi için size her zaman en iyi fiyat garantisi sunuyoruz.

Her iki havalimanından da en kolay otele geliş şekli havalimanı transfer hizmetini kullanmaktır. Arzu etmeniz halinde konsiyerj ekibimiz sizin adınıza rezervasyon gerçekleştirebilir ve havalimanından otelin kapısına kadar gelişinizi en kolay hali ile sağlayabilir.

Bizimle iletişime geçin

+90(384) 215 44 55

concierge@kapadokyahill.com YOL TARİFİ AL