8. HARİKAYI EN İYİ FİYATLARLA KEŞFEDİN
HAVUZLU MAĞARA SUİTLER
VE BALAYI PAKETLERİ İÇİN
REZERVASYON YAP

UŞAK HİZMETİ

Kapadokya Hill Hotel & Spa tüm oda kategorilerinde, 07:00-23:00 saatleri arasında sunulan butler hizmeti ile sizin için her detayı düşünülmüş bir konaklama deneyiminin ayrıcalığını yaşayın. Günlük 180 Euro ek ücret ödeyerek alacağınız bu ayrıcalıklı hizmet ile konaklamanızı üst düzey konforlu bir deneyime dönüştürün.

BUTLER HİZMETLERİ

  • 1.Butler'ınız siz henüz otele varmadan sizinle iletişime geçerek otele varış saatinizi öğrenecek ve odanız özel isteklerinize uygun olarak hazırlanacak.
  • 2.Otele varışınızda sizi kapıda karşılayan butler'ınız tüm giriş işlemlerinizi hızla gerçekleştirerek, size odanıza kadar eşlik edecek.
  • 3.Odanızda bavulunuzun açılması, kıyafetlerinizin isteğiniz göre dolaba yerleştirilmesi, ütü ve kuru temizleme gibi işlemlerinizle titizlikle ilgilenecek.
  • 4.Otelde spa ve restaurant rezervasyonlarınızı, lostra hizmetinizi, konaklamanız süresince odanızın tüm ihtiyaçlarını organize edecek.
  • 5.Büyülü Kapadokya’yıhangi yönleriyle keşfetmek isterseniz ona uygun günlük gezi rotaları oluşturacak, deneyimlemek istediğiniz mutfaklara uygun restaurant önerileriyle en güzel konumdaki masaya rezervasyon yaptıracak ve şehirdeki birbirinden güzel etkinliklerin biletlerini adınıza temin edecek.
  • 6.Ayrılış işlemlerinizde de giriş işlemleriniz gibi siz resepsiyona uğramadan butler'ınız tarafından gerçekleştirilecek ve talebiniz üzerine transfer işlemleriniz organize edilecek.